fbpx

Sportisimo Fpohybu

Sportisimo Fpohybu

Jak své tělo můžu vrátit do rovnováhy i během hraní s dětmi nebo uklízení? Se Sportisimem jsme vytvořili sérií videí zaměřených na každodenní pohyby. Naše fpohybová videa na Facebook, Instagramu & YouTube oslovila přes milion sledujících.

Společně se Sportisimem jsme vytvořili videoprůvodce pro každodenní činnosti, ve kterých se můžeme hýbat zdravěji. Vůbec největší úspěch mělo video Jak se hýbat s dětmi, ale diváky zajímalo třeba i to, jak si mohou zacvičit v kuchyni.


Posilovna je všude kolem nás.

Prostřednictvím dvanácti videí, které Sportisimo postupně představovalo na svých sociálních sítích, jsme zájemcům ukázali, že posilovna je všude kolem nás a se svým tělem lze pracovat v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Stačí jen znát několik základních principů a občas si zkontrolovat držení těla. Zbytek je už jen o radosti z pohybu.

„Seriál jsme se rozhodli natočit během pandemického období, ve kterém měli lidé obecně méně příležitostí k pohybu, jeho důležitost přitom výrazně vzrostla. Jak sami ale určitě poznáte, seriál je to opravdu nadčasový a naučí vás se soustředit na zdravý pohyb bez ohledu na aktuální situaci, a to nejen při každodenních činnostech, ale také při práci v kanceláři nebo z domova,“ vysvětluje Lucie Tichá, Social Media Specialist Sportisima.