fbpx

T-mobile & Slovak telekom

T-MOBILE & SLOVAK TELEKOM

T-Mobile a Slovak Telekom se spoluprací s námi rozhodl podpořit své talenty z Čech a Slovenska ročním programem, který jsme odstartovali krátkým vstupem v Žilině. Ten nám potvrdil zájem talentů o zvyšování fyzické a psychické odolnosti.

“Bez energie člověk ani nevstane, natož aby něco dokázal, vytvořil, dokončil. Proto jsme navázali spolupráci s firmou Fpohybu, aby našim talentům tento zdroj energie pomohli opečovávat a naučili je s ním pracovat. Díky, Nelo Ďopanová a Pavlíno Lašticová a celému vašemu týmu!” Miroslav Žák, Talent experience and leadership developer

Celý program pak odstartovala naše Nela svým živým vstupem v Praze, kam přijeli talenti ze všech koutů Slovenska a Čech. A že to byla úspěšná přednáška se potvrdilo následným pozváním Nely na teambuilding manažerů!

“Na záver si nechám speakera, ktorý vo mne zanechal najväčší dojem. Je ním Nela Ďopanová. Ak vám môžem dať jeden tip, pozrite si jej profil a jej spoločnosť Fpohybu. Často sa v práci zameriavame na mentálne veci, rozvoj rôznych soft skills, ale trochu zabúdame na fyzično. A pri tom je to extrémne dôležité. Pretože v zdravom tele, zdravý duch. A Nela, aj napriek prekážkam, ktoré jej život do cesty nachystal, ukazuje, že aj človek s miernym hendikepom dokáže byť vzorom, ako sa o svoje telo starať, aby nám slúžilo čo najdlhšie.” Petra Novotná, Head of brand strategy and marketing communication

Brno, Bratislava, Nitra, Žilina, Košice, Praha, Louny

V tomto pořadí odstartovala třítýdenní roadshow, během níž se tým fyzioterapeutů a pohybových specialistů individuálně setkal s každým účastníkem Talent programu.
Co účastníci zažili?

Měření tělesného složení, individuální nastavení ergonomie, individuální fyzioterapie a vstupní dotazník, který zjišťoval predispozice k vyhoření, a aktuální zdravotní stav.

Talenty z různých poboček dále propojujeme prostřednictvím online programu.

Kombinace webinářů a espress zajišťuje upevnění návyků a úspěšné převedení získaných informací do DNA společnosti. 

6 webinářů a 23 espress. Od listopadu do června. 1x týdně.

Dotkli jsme se témat práce se stresem, zvyšování odolnosti pomocí terapie chladem, zlepšení prezentačních dovedností pomocí práce s hlasem a dechem. 

Nechyběla ani naše tradiční témata: Jak si (ne)prosedět zdraví v práci, Jak mít zdravé oči i během práce za PC, či Jak se zbavit bolesti za krkem a v zápěstí. 

Dobrá zpětná vazba přišla také z online programu. Po našem espressu se 100 % účastníků cítí lépe, než před ním.

Nevyžádaná zpětná vazba je ta nejlepší.

Od Mirka, který má  na starosti Talent program, jsme se v průběhu dozvěděli, že se ještě nesetkal s dodavatelem a aktivitou, na kterou by mu tolik lidí samo od sebe poslalo pozitivní reakce. Ty přicházely postupně do emailu, soukromých zpráv i na sociální sítě.

A my Mirkovi děkujeme za skvělou organizaci, komunikaci a nadšení do prevence. 

V současné době se připravujeme na spuštění programu pro všechny zaměstnance T-Mobile & Slovak Telekom a těšíme se na něj 🙂. T-Mobile & Slovak Telekom je skvělým příkladem toho, jak lze komplexně přistoupit k tvorbě vzdělávacích programů.