fbpx

Naše práce

Každý program připravujeme pro klienty individuálně

Příklady programů naleznete popsané v případových studiích

Případové studie

Fpohybu livestream/offline akce

Kolegy rozhýbeme přímo u vás ve firmě, případně se setkáme přes Zoom/MS-Teams/Webex/apod.

LMC

Někdy dokážeme být úspěšní i na 500 %. V LMC měli výzvu. Jejich healthy benefits nebyly natolik atraktivní, aby u nich zaměstnanci vydrželi dostatečně dlouho. Nakonec se nám je ovšem podařilo rozFpohybovat tak, že s pravidelným pohybem chce pokračovat každý z nich. 

Provident

Jak si neprosedět zdraví v kanceláři, za volantem nebo během karantény na home office, to bylo hlavní téma naší společné spolupráce s Providentem. Jenom naším kurzem prošli stovky zaměstnanců Providentu a dnes ho mají k dispozici i polské pobočky.

Multimediální projekty

Videa na míru, edukační materiály, e-learningy

plzeňský Prazdroj

Přišli jsme, viděli jsme, zvítězili jsme. Po nastudování pohybových nedokonalostí zaměstnanců Prazdroje jsme pro ně vytvořili unikátní koncept, díky kterému mají vždy po ruce rychlou radu, jak své zaměstnání vykonávat s o něco větší lehkostí. Díky úspěchu se projekt rozšířil na oddělení obchodu, pro který právě teď vznikají unikátní videa.  

Sportisimo

Někdy s námi cvičí desítky zaměstnanců, jindy miliony diváků. Se Sportisimem jsme vytvořili sérií videí určených pro všechny, kteří se chtějí občas rádi protáhnout, ať už sedí v kanceláři, vaří v kuchyni, nebo si zrovna hrají se svými ratolestmi.

Video recenze

Zkušenosti našich Fpohodě klientů

Vlastně je to úplný no-brainer. Všichni ví, že před každým 1,5h tréninkem je potřeba se zahřát a po sportu strečink, ale když přijdou do práce na 8h+ „workout“ za počítačem, tak si nedáme nic ani před, ani během, ani po. Holky jsou fakt odbornice, jejich program by měla mít každá firma, ve které lidi sedí u počítače. A to pravidelně. Náš tým to rozhodně ocenil.

Michal, CEO Salesdock

Pozitivní zpětná vazba přichází i přímo od našich vývojářů, které jinak samotný sport moc nebere. Kromě zábavného zpestření daného dne na sobě pomalu cítíme fyzické změny k lepšímu.

Honza, CEO Freely

Úžasný program díky kterému jsem více poznal svoje tělo a začal jsem nad pohybem přemýšlet jinak. Více se hýbu během dne, díky čemuž mám více energie. Se získanou energií dokážu lépe naložit i v práci. Na energizery, které jsou v každé lekci, se těšil vždy celý tým. Rozhodně všem doporučuji.

Radovan, Manažer Deloitte

Zkušenosti našich Fpohodě účastníků

Jen bych chtěla poděkovat za skvělý interaktivní a pohodový workshop, byla jsem nadšená. Komunikace a atmosféra byla příjemná, ukázky i přímo na našem typickém stole s židlí, cvičení, zajímavé informace.

Radu Bonami

Po workshupu se cítím výrazně lépe, aplikuji některé cviky i během běžného dne Zonky.

Míra zo Zonky

Měl by absolvovat každý, kdo má sedavé zaměstnání, lektorka výborná.

Dana z Multisportky

Z workshopu jsem byla nadšená, Nela je velká profesionálka a zároveň úžasně lidská. Byl to moc milý a obohacující zážitek.

Terka z Multisportky

Workshop byl super a předčil má očekávání, je nabitý užitečnými a hlavně použitelnými radami. 

Martin z Bonami 

Mám problémy s krční páteří, od které se mi občas motá hlava a brní mě ruce. Chodim na rehalibilitace ale progres je celkem pomalý. Proto velké díky za slečnu z úterka (milá, blonďaté vlasy), která mluvila mimo jiné o tom že měla roštěp páteře a díky fyzioterapii teď může chodit. Bylo to brutálně inspirativní a dodalo mi to sílu a chuť pokračovat dál.

Bája Bonami